Mažiausios palūkanos greitai paskolai

maziausios palukanosMažiausios palūkanos greitai paskolai yra taikomos remiantis vartojimo kredito įstatymo reikalavimais. Kiekvienais metais yra priimami VKĮ pakeitimai, todėl vartotojų atžvilgiu, tos palūkanos yra nuleidžiamos jiems naudinga linkme. Pasiskolinti norintys asmenys dabar gali kreiptis į greitųjų paskolų bendroves arba rinktis privačias paskolų išdavimo tarpininkavimo sistemas. Kiekvienas atvejis yra skirtingas, todėl prieš ieškodami geriausio sprendimo, būtinai pasidomėkite visais esamais pasiūlymais. Pasiskolinti jūs galite ir nemokėdami palūkanų, tačiau tai padaryti jūs galėsite tada kai kredito bendrovėje būsite laikomi naujais klientais.

Įprastai, mažiausios palūkanos yra taikomos komerciniuose bankuose bei kredito unijose, tačiau ne visur jūs galite skolintis internetu. Pavyzdžiui, bankuose neretai yra nurodoma, kad skolintis iki tam tikros sumos galima ir internetu. Blogiausia tai, kad neretais atvejais vis tiek tenka vykti į artimiausią banko skyrių ir atsakyti į kelis papildomus klausimus. Kredito unijose taip pat skolintis yra gana sudėtinga, tuo labiau, kad ten internetu paskolos retai kada išduodamos naujiems klientams. Unijose tvarka yra kiek griežtesnė, nes ten paslaugos teikiamos unijos nariams. Kai kurios kredito unijos turi savo internetines svetaines, kuriose priima kredito paraiškas, tačiau esmė tame, kad vis tiek galiausiai asmeniui teks atvykti į vietą ir ten pasirašyti reikalingus dokumentus. Internetu geriausia skolintis būtų iš tų bendrovių, kurios jau ilgą laiką teikia ilgalaikes vartojimo paskolas. Jos siūlo mažiausias palūkanas.

Kai kurias greitųjų kreditų įmones galėtume įvardinti kaip „mini bankais“, nes jos gali suteikti paskolą iki kelių metų laikotarpiui. Skolinamos sumos taip pat yra didžiulės – galite skolintis nuo kelių šimtų iki keliolikos tūkstančių eurų. Visada atkreipkite dėmesį į kreditų išdavimo tvarką, nes neretai kai kurie kredito teikėjai prašo įkeisti turtą.

Dažniausiai mažiausios palūkanos yra taikomos tose bendrovėse, kurios reklamuojasi daugiausiai. Tai reiškia, kad tokios bendrovės gali būti įvardijamos kaip rinkos lyderėmis. Jos paskolas teikia ne vienoje šalyje, o keliose, dažniausiai – Baltijos ar Skandinavijos. Šios įmonės mažiausias palūkanas nustato tiems, kurie ima kreditus ilgiems laikotarpiams, tad turėkite galvoje šį faktą.