Paskola telefonu – kaip ją gauti?

paskola telefonuPaskolą telefonu gauti galima itin paprastai – jūs privalote pateikti kredito paraišką joje nurodydami visus būtiniausius duomenis. Tarp tų duomenų turite įterpti kontaktinę informaciją bei informaciją apie savo finansinę situaciją t.y. būtina nurodyti gaunamas pajamas, šeimyninę padėtį, kiek jūsų šeima patiria išlaidų, kiek tenka pinigų skirti kredito įmokų padengimui ir t.t. Jeigu esate vieni t.y. neturite sukūrę šeimos, visą informaciją apie save pateikiate analogiška tvarka, bet jeigu turite antrąją pusę, būtina nurodyti pajamų bei išlaidų informaciją jau visos šeimos. Tada jums belieka laukti atsakymo bei tolimesnių nurodymų.

Pirmiausia, įprasta tvarka kreditorius patikrins jūsų duomenis. Tai jis padaryti galės tik tokiu atveju, jeigu duosite sutikimą tų duomenų tvarkymui. Tai padaryti jūs galėsite išsiuntę specialią žinutę telefonu. Jūs gausite specialų kodą, kurį turėsite nurodyti kreditoriaus interneto svetainėje specialioje formoje. Tas kodas patvirtins jūsų leidimą tikrinti jūsų duomenys. Po duomenų patikrinimo bus nustatyta ar jums bus suteikiama paskola ar ne. Tada pateiksite paraišką, nurodysite norimą sumą, terminą bei kitas detales. Paskolos sutarties patvirtinimui yra naudojamas tas pats metodas – kreditorius sugeneruos jums specialų kodą, kurį gausite į telefoną – kodą vėl vedate specialioje formoje. Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad kai kuriose bendrovėse, siekiant išvengti išlaidavimo bei laiko gaišimo, duomenų patvirtinimo bei sutarties sudarymo kodas yra išsiunčiamas toje pačioje žinutėje.

Jeigu kreditorius, patikrinęs jūsų asmeninius duomenis, nuspręs, kad jūs kredito gauti negalite, vadinasi tam yra priežastis. Negalvokite, kad dėl visko gali būti kaltos jūsų gaunamos pajamos bei turimi įsipareigojimai. Kartais neigiamas atsakymas gaunamas todėl, kad dėl neapdairumo klientas pateikia klaidingus duomenis. Būtent todėl visą informaciją jums būtina vesti itin atidžiai, jog neįveltumėte kokios nors klaidos, dėl kurios kreditorius negalėtų matyti kažkokios informacijos specialiose duomenų bazėse. Na, jeigu esate įsitikinę, kad viską suvedėte teisingai, bet vis tiek paskolos negaunate, tada ko gero jūsų skolinimosi galimybės bus apribotos. Paskola telefonu gali būti suteikiama ir nevedant vieno cento ar kito mokesčio į banko sąskaitą – viską galite padaryti nurodytais metodais, kuriuos taiko kai kurios paskolų bendrovės.