D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai.

Ar KreditaiPaskolosInternetu.lt suteikia greituosius kreditus ir paskolas internetu?

Ne, mes tik padedame išsirinkti geriausią kreditų bendrovę.

Ar galiu gauti greitąjį kreditą / paskolą internetu jei esu bedarbis?

Dažniausiai greitieji kreditai suteikiami dirbantiems ir 18-22 metus turintiems asmenims. Kiekviena kreditorių kompanija pasirenka savo amžiaus cenzą, kuriuo nustato, nuo kokio amžiaus asmenims bus suteikti greitieji kreditai. Siulome bandyti registruotis visose kredito bendrovėse.

Ar verta imti greitąjį kreditą?

Neretai susiduriame su įvairiomis situacijomis kai patiriame neplanuotų išlaidų ir prireikia nedidelės sumos pinigų, tačiau vykti į bankus nėra ūpo, nes ilgas procesas ir ne visada esanti galimybė suderinti patogų laiką apkartina situaciją. Tokiu atveju būtent greitieji kreditai yra sprendimo būdas. Bet kuriuo atveju, sprendimą priimate Jūs.

BVKKMN – Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma

BVKKMN – bendra vartojimo kredito kainos metinė grąžinimo norma. Tai matematinis finansų institucijų matavimo metodas, sukurtas apskaičiuoti visą ilgalaikės paskolos kainą – palūkanas, įmokų mokėjimo mokesčius ir administracines išlaidas, kurias klientas turėtų sumokėti imdamas paskolą ilgiau nei vieneriems metams. BVKKMN dydis priklauso nuo paskolos termino ir sumos dydžio – kuo didesnė paskolos suma ir kuo ilgesniam laikui skolinamasi, tuo mažesnė BVKKMN.